Hakkımda

Fatih Canbolat Kimdir?

Merhaba, ben Fatih Canbolat.

10 Kasım 1986, Ankara Doğumluyum. İlköğretim ve lise eğitimimi Ankarada tamamladım. Lisans Eğitimimi Erzurum Atatürk Üniversitesi, İşletme bölümünde tamamladım.

2020 yılının sonunda da evlendim. ♥

Bir çok farklı sektörde ve firmada muhasebe departmanlarında görev aldım.

Ayrıca YAZILIM, kodlama, uygulama geliştirme, sistem mühendisliği, ağ güvenliği, PC donanımı konularına merakım var. Boş zamanlarımda kendimi bu konularda geliştirme çabası içerisindeyim.

Çalıştığım firmalarda yaptığım muhasebe görevinin yanında ilgilendiğim diğer konuları da kullanmak hem çalıştığım firmalar için hem de kendim için kolaylıklar sağlıyor. Yazılım ve kodlama bilmek, en azından algoritma mantığını bilmek, raporlama ve analiz etme konularında farklı düşünme kabiliyetleri getirebiliyor.

Birazda eğlence konularından bahsetmek istiyorum.

Ben bir MOTOSİKLET binicisiyim. Yamaha FZ1 Fazer motosikletim var. Motoruma binip yeni yerler gezmeyi, farklı lezzetler tatmayı seviyorum. Sessiz, sakin bir ormanda kamp yapmayı, çadır kurmayı seviyorum. Çoğunlukla tutamasam da, tuttuğumda da gönlüm el verip balık kardeşleri geri yuvalarına salsam da olta ile balık tutmayı seviyorum. Kış ayları malum kardan, buzdan motor kullanamadığım için snowboard yapmayı, kayak merkezlerinde sucuk ekmek gömmeyi 🙂 seviyorum.

Hayatımın ve mesaimin büyük bir bölümü bilgisayar başında geçiyor. E böyle olunca da bilgisayar oyunları da hayatımın bir parçası oldu diyebilirim. Genelde simülasyon ve yarış oyunlarını severek oynarım. Çok sık olmasa da film, dizi, belgesel izlemeyi de ihmal etmiyorum.

Anlatacaklarım şimdilik bu kadar.

Sormak istediğiniz bir konu olursa ya da bir konu hakkında tavsiye bulunmak isterseniz İLETİŞİM sayfasından bana ulaşabilirsiniz. Sitenin üst kısmında sosyal medya hesaplarımın linkleri de var. O linkleri kullanarak da bana ulaşabilirsiniz.

Sitemi ziyaret ettiğiniz ve hakkımda sayfasını okuduğunuz için çok ama çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle…

Fatih CANBOLAT