Sorumluluk Reddi Beyanı

Fatihcan.net adlı web sitesi (“Site”) ve içeriği sadece bilgi vermek amacıyla sunulmaktadır. Site ve içeriği kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu değiliz. Site ve içeriğinde yer alan bilgilerin doğruluğu, tamamlığı ve güncelliği konusunda garanti vermemekteyiz. Site ve içeriğinde yer alan bilgilerin kullanılmasından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu değiliz.

Site üzerinden yönlendirileceğiniz veya bağlantı verilecek olan diğer web sitelerine ait içeriklerden sorumlu değiliz. Diğer web sitelerine ait içeriklerin doğruluğu, tamamlığı ve güncelliği konusunda garanti vermemekteyiz. Diğer web sitelerine ait içeriklerin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu değiliz.

Site ve içeriği kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir sorun veya teknik arıza durumunda sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Site ve içeriğinin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu değiliz.

Site ve içeriği kullanımı sırasında yasalara aykırı bir davranış içerisinde bulunulması durumunda sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Bu sorumluluk reddi beyanı, Site ve içeriğinin kullanımını kapsamaktadır. Bu beyanın geçerliği, Site ve içeriğinin herhangi bir şekilde değiştirilmesinden sonra da geçerliliğini korumaktadır.